Dlaczego iWhite?

Wybielanie zębów to prosty i popularny sposób na poprawę swojego wyglądu. Jasny uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają w twoim wyglądzie. Nie ma w tym nic dziwnego, że bielsze zęby sprawiają, że wyglądasz lepiej: młodziej, pewniej, bardziej atrakcyjnie. Teraz możesz zadbać o swój uśmiech w dowolnym miejscu i czasie – masz do dyspozycij szybki, bezpieczny i skuteczny sposób.

 

iWhite Instant jest łatwym w stosowaniu i bezpiecznym produktem do wybielania zębów o natychmiastowym działaniu. Zabieg wybielający przeprowadzany samodzielnie zajmuje tylko 20 minut pozwalając na uzyskanie efektu wybielenia zębów do 8 odcieni. Produkt możesz stosować przez 5 kolejnych dni, dzięki czemu rezultat będzie jeszcze lepszy, lub aplikować raz na jakiś czas, gdy uznasz, że to konieczne. Higienicznie zapakowane nakładki w uniwersalnym rozmiarze wypełnione są aktywnym żelem wybielającym – wystarczy je założyć i poczekać na efekt.

 

iWhite Instant różni się od innych produktów wybielających, ponieważ:

  • Zapewnia natychmiastowy efekt wybielający i aktywnie usuwa przebarwienia dzięki unikalnej technologii. Podczas zabiegu na powierzchni zębów wytwarza się powłoka z krystalizowanego wapnia. Ten innowacyjny jednoetapowy system pozwala na uzyskanie natychmiastowego, naturalnego efektu wybielającego. Oprócz technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia zawiera nowatorski składnik wybielający zęby: PAP (kwas ftalimidoperoksykapronowy).

 

  • Jest bezpieczny dla szkliwa i dla wrażliwych zębów. System iWhite Instant nie zawiera nadtlenku wodoru – ten często stosowany do wybielania zębów składnik może wywoływać nadwrażliwość zębów. Jak wynika z badań klinicznych iWhite Instant, żaden pacjent nie odnotował zwiększonej wrażliwości zębów po zabiegu wybielania.

 

  • Jest to system jednoetapowy – nie trzeba czyścić ani wygotowywać nakładek, stosować dodatkowych narzędzi, takich jak strzykawki czy szczoteczki. Każdą nakładkę wypełniono odpowiednią ilością żelu. Nie ma więc problemu odmierzaniem porcji żelu czy stosowaniem specjalnej pasty lub płynu do płukania zębów.

 

  • Jest źródłem wapnia dla szkliwa zębów, co wpływa na ich wzmocnienie.

 

  • Jest łatwy w stosowaniu: uniwersalne nakładki w jednym rozmiarze są miękkie i elastyczne.

 

  • Nakładkę zaprojektowano tak, aby wybielała zarówno przednią, jak i tylną powierzchnię zębów. To ważne, ponieważ zęby są częściowo przezroczyste i przebarwienia znajdujące się na ich tylnej powierzchni mogą być widoczne na przedniej.

 

 • Dowiedziono klinicznie, że produkt jest bezpieczny, nie zawiera nadtlenku wodoru i nie działa podrażniająco na zęby i dziąsła.

 

Niektóre osoby mają naturalnie ciemniejsze zęby od innych, ale nawet jeśli urodziłeś się z białymi zębami z upływem czasu zęby mogą się przebarwić w wyniku palenia papierosów, spożywania płynów o ciemnym zabarwieniu takich jak kawa, herbata i czerwone wino. Na szczęście łatwo temu zaradzić, bo teraz wybielanie zębów jest prostsze, szybsze i dostępne dla każdego. Dzięki regularnemu stosowaniu iWhite Instant nie będziesz martwić się o przebarwienia.

 

Natychmiastowe rezultaty

Badania kliniczne przeprowadzono w siedzibie niezależnego, uznanego eksperta w dziedzinie stomatologii. Wyniki badania skuteczności iWhite Instant pokazały zmianę koloru zębów o średnio 4,8 odcienia, a niektórzy pacjenci osiągnęli wynik 8 odcieni po jednym 20-minutowym zabiegu!

Poprawa odcienia (O) Odsetek pacjentów (%)
0 O 4%
1 O 0%
2 O 4%
3 O 24%
4 O 16%
5 O 8%
6 O 12%
7 O 24%
8 O 8%
Tabela 1: Podział wg poprawy odcienia

 

100% bezpieczny

Po zabiegu żaden z pacjentów nie skarżył się na problemy z dziąsłami lub nadwrażliwość zębów. Wszyscy badani byli zadowoleni z ogólnej wygody stosowania nakładek.

Pytanie Odpowiedź T1 (n) T2 (n)
Czy pacjent cierpi na afty? Nie 100% 100%
Tak 0 0
Czy pacjent ma białe krostki na miękkiej tkance? Nie 100% 100%
Tak 0 0
Czy czujesz, by Twoje zęby były wrażliwe? Nie 100% 100%
Tak 0 0
Tabela 2: Podział wg danych o tolerancji

 

Test kliniczny

Zdjęcie pokazuje jak przeprowadzono test w gabinecie stomatologicznym.

Zdjęcie wykonano przed zabiegiem używając kolornika Vita classical Shade Guide w celu ustalenia koloru zębów.
Nakładkę umieszczono w jamie ustnej.
Po zabiegu ustalono kolor zębów używając kolornika Vita Shade Guide

 

Ten standardowy kolornik zawiera 16 odcieni, systematycznie uszeregowanych od jasnego do ciemnego, podzielonych na cztery grupy ze względu na kolor, a także zapewnia powszechnie stosowaną terminologię przy określaniu koloru zębów. Pozycje odcieni w kolorniku są następujące: B1, A1, B2, D2, A2, C1, C2, D4, A3, D3, B3, A3.5, B4, C3, A4, C4, a przed początkowym B1 dodaje się wybielone kolory (OM1, OM2 & OM3).

 

Przykłady

Przykładowe wyniki testów.


Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat iWhite Instant, zajrzyj do działu PYTANIA I ODPOWIEDZI – odpowiadamy tam na najpopularniejsze pytania o wybielanie zębów.